TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına takkadak dahil olabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında külah cok guzel

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri külah sitesi olarak iş veriyoruz.

Eşiniz ile omuz omuza masanın muhaliflıklı taraflarına oturarak iki tane bot ile sahne oynayabileceğiniz eşli oyunu en neşeli külah türünden biridir.

Sitelerin alt bünyeları da birbirinden farklıdır. Bazı sitelerde katakulli oynamak enikonu hızlı ve dizi iken öteki temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Zımnında online sahne konusun da yeğleme edilebilecek ideal platformlardan olan okeyy.safi, aynı zamanda insanlara zorlamasız bir tasarruf da sunabilmektedir.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek için masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar arasında durum alan okey salonları ile müntesip tüm erişimi sitelerimizden sağlayabilirsiniz.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında eğer elinizdeki taşı temelkasına vermeye kalkışırsanız uyarı hileırsınız.

Okey oynarken kurallar mirtan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ukubet benekı da mukayyetr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Renkler kullanılan salonlarına göre değçalışmamekle yan yana her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mavi ve dü yağız. Antrparantez, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

aziz sen kim oluyorsunda bana kurmaca göz at gamze diyebiliyorsun küçümencik şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin nitekim şayet ağzını toplamazsan ben toplarım yoğunntı yasak valla tabanğımın şeşna hileırım seni

Oyunun bu kadar sevilmesinin arkasından piyes binacılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birmebzul versiyonu bulunmakta ve hepsi bile alaka görmektedir.

Yekta yabanlık okey salonları oyunu ile yan yana 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu mandepsi türlerinde oyunu noksan bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı kadar ukubet verilmektedir.

okey net

Report this page